E-mail: sakinegenc@mersingencapart.com | Tel: : 0 324 358 95 68 |  

HAKKIMIZDA

Mersin Genç Apart Hotel

Herkeze özel tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik apart daireler olarak düzenlenmiştir...

Amaçlarımız

Bizler; Tüm herkesle bütünleşen hayatı paylaşıp sevinç ve üzüntüleri birlikte yaşamayı kutsal bir görev bilen bir aileyiz. mutluluğun ve ve güler yüzün hiç eksik olmadığı bu huzurlu ailede sizde yerinizi almak istemezmisiniz? MERSİN GENÇ APART HOTEL kurucuları ve tüm personeli ile sizlere en iyi hizmeti kusursuz olarak vermenin bilinci, sorumluluğu ve gayreti içindedir.

Özelliklerimiz

Dairelerimiz ev sıcaklığı ve aile ortamını aratmayacak şekilde bayanlarımızın rahatlığı için modern çizgğlerle ve özenle hazırlanmıştır. Binamız 5 katlı asansörlü ve 85 yatak kapasitelidir, dış cephe mantolama sistemi ile ses, su, soğuk ve sıcak yalıtımı yapılmıştır. Bütün apartlarımızda wc,banyo, mini mutfak, tv, ocak, telefon, buzdolabı, klima ve şofben ayrıca her bayan için yatak, gardolap,komidin ve çalışma masası mevcuttur. Bütün dairelerimizde kablolu ve kablosuz sınırsız internet, çamaşırhane ve haflalık temizlik hizmetleri ücretsiz verilmektedir.

Güvenliğimiz

Güvenlik görevlimiz ve her katta bulunan kamera sistemimiz ile bayanlarımıza dışarıdan gelecek muhtemel tehlikelere karşı güvende olması sağlanmıştır. Ayrıca kolidorlarımızın ve apartlarımızın bütün odalarında yangın alarımı bulunmaktadır.

2017 Tüm Hakları Saklıdır. www.sosyalmiyiz.com